28 Лютого 2020

Звіти по виконанню планів роботи адміністрації

Звіт

про виконання плану роботи

райдержадміністрації за ІV квартал 2019 року

Керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами з питань організаційно-правової діяльності органів державної влади, Регламентом районної державної адміністрації та відповідно до плану роботи на ІV квартал 2019 року, робота Старосинявської райдержадміністрації у звітному періоді була спрямована на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших наданих державою, а також делегованих районною радою повноважень.

Завдяки скоординованій роботі структурних підрозділів райдержадміністрації вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращенню соціально-економічних показників району, розв’язанню соціальних проблем, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, погашенню заборгованості та підвищення рівня заробітної плати в районі.

Важлива роль у вирішенні основних питань відводиться засіданням колегії райдержадміністрації. За звітний період відбулося 3 засідання колегії за участю керівників установ, організацій району, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, на яких розглянуто 11 питань: «Про підсумки соціально- економічного розвитку району за 9 місяців 2019 року», «Про стан та перспективи розвитку архівної галузі Старосинявського району», «Про стан соціального захисту учасників антитерористичної операції та їх сімей», « Про організацію роботи в апараті, структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконкому селищної ради з розгляду звернень громадян за 9 місяців 2019 року», «Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України», «Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в районі» «Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації у ІІІ кварталі 2019 році», «Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території Старосинявського району», «Про схвалення проекту районного бюджету на 2020 рік», «Про план роботи районної державної адміністрації на 2020 рік», «Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2020 року», за результатами розгляду прийнято 10 розпоряджень та 1 протокольне рішення першого заступника голови райдержадміністрації.

Однією з форм оперативного розгляду та вирішення питань, які стоять перед райдержадміністрацією є проведення нарад. У ІV кварталі 2019 року проведено 13 нарад першим заступником голови райдержадміністрації, на яких обговорено ряд питань - про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами та дорученнями Президента України , соціально – економічний розвиток району, погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати в районі, соціальний захист населення в період опалювального сезону, соціальний захист учасників антитерористичної операції та їх сімей.

Для надання консультативної та методичної допомоги, підвищення ефективності роботи значна увага приділяється навчанню кадрів. Щомісячно організовуються і проводяться навчання працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

За звітний період   керівництвом адміністрації проведено 6 «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» та 18 особистих прийоми громадян, під час яких до керівництва райдержадміністрації звернулось 30 жителів району.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації в жовтні – грудні 2019 року проведено засідання дорадчих органів, які створені та діють при райдержадміністрації. Засідання проводились відповідно до затверджених графіків та оформлені протокольно.

Апаратом райдержадміністрації спільно з структурними підрозділами райдержадміністрації підготовлено і проведено масові заходи до всіх визначних і пам'ятних дат нашої держави, а також з нагоди професійних свят.

Керівник апарату адміністрації                                          Ольга Балла