26 Жовтня 2021
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map

Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 06.02.2018 р.

Проект Розпорядження голови райдержадміністрації «Про ліквідацію відділу з організації надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру райдержадміністрації»розроблено відповідно до статей 5,6, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», положень Господарського та Цивільного кодексів України, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій». Проектом регуляторного акту визначається процедура ліквідації відділу з організації надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру райдержадміністрації з метою уникнення дублювання повноважень органами державної влади та місцевого самоврядування.

Строк приймання пропозицій та зауважень до вищевказаного проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати у письмовій формі:

-поштою за адресою: 31400,смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 8, каб. 208 (другий поверх) Юридичний сектор апарату райдержадміністрації;

-на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Детальніше ознайомитись з даним проектом розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації Ви можете за посиланням:

Проект Розпорядження голови райдержадміністрації «Про ліквідацію відділу з організації надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру райдержадміністрації»