05 Грудня 2019

До відома громадян

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Старосинявська районна державна адміністрація інформує, що з метою посилення антикорупційних заходів, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 грудня 2009 року № 1422 «Питання запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади» в структурі обласної державної адміністрації введено посаду консультанта апарату облдержадміністрації з питань запобігання та протидії корупції.

З питань виявлення та запобігання антикорупційним проявам в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих структур звертатись до консультантів з питань запобігання та протидії корупції облдержадміністрації ДОНЧАКА РОМАНА ВІКТОРОВИЧА за «телефоном довіри» 022-65-00-87 , моб. (067) 380-28-03, та КРАВЧУКА АНДРІЯ ОЛЕГОВИЧА моб. (067) 367-70-77

В інтересах недопущення можливих порушень прав громадян, при наявній інформації щодо будь-яких корупційних проявів суб'єктів владних повноважень, рекомендуємо звертатися за вказаними вище контактами.