20 Березня 2019
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!

Санаторно-курортне лікування учасників АТО та членів їх сімей за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Управління соціального захисту населення Старосинявської райдержадміністрації інформує, що з 1 січня 2018 року набрала чинності постанова правління Фонду соціального страхування України № 39 від 13.07. 2017 року, якою затверджено «Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України»(далі Порядок).

Підпунктом 3 пункту 5 даного Порядку передбачено, що застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції(далі АТО), має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медичко-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після мобілізації за наявності відповідних медичних показань. Правлінням Фонду затверджено Перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації для відшкодування витрат за наданні застрахованим особам послуги із реабілітаційного лікування та оприлюднено на офіційному веб-сайті Фонду. Послуги з реабілітаційного лікування надаються згідно з переліком профілів медичної реабілітації, зазначених в додатку 2 до цього Порядку. Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем та ЛКК, але не більше 24 днів.

Розрахунок граничної вартості витрат на одну особу одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні здійснюється з урахуванням надання таких послуг:

- діагностичні та лікувальні послуги;

- послуги з харчування;

- послуги з проживання.

До розрахунку розміру витрат для членів сім’ї застрахованої особи, яка брала безпосередню участь в АТО на один ліжко-день перебування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу враховується проживання та харчування(без лікування). Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідного до медичних показано за профілем медичної реабілітації.

До Постанови є ряд додатків: - перелік профілів медичної реабілітації;

- перелік реабілітаційних відділень відповідних профілів медичної реабілітації;

- показання та протипоказання для направлення(застрахованих осіб та членів їх сімей) на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів та методологія організації;

- та забезпечення послугами з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

За більш детальнішою інформацією з питань лікування застрахованих осіб, які брали безпосередню участь в АТО та членів їх сімей, звертатись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації та представників Летичівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, за адресою: смт. Стара Синява, вул. І.Франка,7.