04 Грудня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

Вітаємо на веб-сайті Старосинявської РДА

bouquet-3158350

Шановні жителі та гості Старосинявського району!

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного WEB-сайту Старосинявської районної державної адміністрації.

Публічність, відкритість і прозорість – головні принципи нашої роботи.

Цей сайт створено для того, щоб Ви мали змогу отримувати повну і достовірну інформацію про роботу районної державної адміністрації, анонси запланованих заходів, новини про важливі події у житті району.

Ми працюємо для Вас, і надіємось, що завдяки нашій роботі Ваше життя скоро стане набагато кращим!

Сподіваємось, що кожен з Вас зможе знайти на цьому сайті цікаву та корисну інформацію про історію нашого краю, про важливі події соціально-економічного та суспільно-політичного життя району. А відвідавши наш район, обов'язково захоче приїхати сюди ще неодноразово!

З повагою і найкращими побажаннями

колектив Старосинявської районної державної адміністрації