23 Квітня 2019

Голова райдержадміністрації прийняв участь у презентації нової книги // 11 лютого 2019

08 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Василь Франчук відвідав презентацію книги "Цікаво. Про100. Зручно", укладачами якої є Кицун Віктор Петрович, вчитель математики Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 та Кицун Олександр Вікторович, учасник змагань з усного рахунку Прангліміне.

kusyn 4

Також в проведенні презентації прийняли участь керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу освіти, молоді, спорту культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук, методист відділу освіти, молоді, спорту, культури селищної ради Галина Грохольська, директор Старосинявської загальноосвітньої школи I - II ступенів № 1 Руслан Кравчук, вчителі та учні даної школи, представники установ та організацій району, ЗМІ, відвідувачі бібліотеки.

kusyn 1

Розпочала презентацію бібліотекар Наталя Данілкович, яка наголосила, що вміння обчислювати швидко, правильно і зручним способом, тобто раціонально, може знадобитися в різних життєвих ситуаціях і є запорукою успішного засвоєння не тільки математики, але й інших дисциплін. А також зачитала вислів О. Погорєлова про математику як науку.

kusyn 2

Далі методист відділу освіти, молоді, спорту, культури селищної ради Галина Грохольська безпосередньо познайомила з автором книги Віктором Петровичем та присутніми на заході керівниками місцевих органів самоврядування.

kusyn 3

Учасникам заходу було представлено на огляд відеоролики про навчання математики.

kusyn 6

В процесі презентації кожного розділу книги, учні демонстрували свої вміння усного рахунку.

На завершення заходу вручено дипломи Кицуну В., Кицуну О. та Гук О.

Із важливою подією привітали Віктора Петровича голова райдержадміністрації Василь Франчук та керуюча справами селищної ради Оксана Бондарчук та побажали не зупинятися, а продовжувати роботу виходу у світ нових друкованих видань. До вітань долучились всі гості заходу.

Урочисте дійство відбулося в Старосинявській центральній районній бібліотеці для дорослих та проведене бібліотекарем Наталею Данілкович.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації