26 Травня 2019

Профілактика шкільного булінгу // 12 березня 2019

huggbh654 1

11 березня, в рамках проведення системних заходів щодо профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, попередження насильства та негативного впливу інтетнет-ризиків на міжособистісні стосунки у дитячому колективі, до учнів Старосинявської ЗОШ №1 ім.О.Казьмірова завітали працівники державних структур, діяльність яких спрямована на захист прав та законних інтересів дітей: головний спеціаліст служби у справах дітей Старосинявської районної державної адміністрації Козлик Олександр Віталійович, інспектор ювенальної превенції Старосинявського ВнП Литвинюк Михайло Іванович. У формі інтерактивної бесіди з учнівською молоддю на теми профілактики шкільного булінгу, правил користування INTERNET-мережею, відповідальності неповнолітніх за скоєння насильства та різних видів проступків, Козлик О.В. та Литвинюк М.І. поспілкувались з дітьми та провели індивідуальну роз’яснювальну роботу з дітьми, схильними до протиправної поведінки.

huggbh654 2

Служба у справах дітей райдержадміністрації