26 Березня 2019

Відбулось чергове засідання комісії щодо призначення субсидій та соціальної допомоги // 14 березня 2019

fyguj

12 березня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ліщишиної Оксани Володимирівни відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню у виняткових випадках, включення інформації про громадян до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків за фактичним місцем проживання та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На розгляд комісії було надано 30 заяв громадян, з них:

1 заява щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

27 заяв щодо призначення субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги.

2 заяви щодо призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Вивчивши всі деталі справ, членами комісії було прийнято рішення задовільнити 28 заяв та відмовити у призначені субсидії на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги за 2 заявами.

Дані рішення прийняті виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім'ї, на підставі наданих заявниками підтверджуючих документів згідно акту обстеження матеріально-побутових умов проживання складеного державним соціальним інспектором та відповідно до вимог чинного законодавства.