26 Травня 2019

Відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради // 15 березня 2019

Сьогодні, 15 березня 2019 року під головуванням голови районної ради Василя Олійника відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради VІІ скликання.

IMG 6094

В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Василь Франчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.

Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

На пленарному засіданні депутати розглянули питання:

1. Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старосинявського району за 2018 рік.
  2. Про програму соціально-економічного розвитку Старосинявського району на 2019 рік.
  3. Про внесення змін до списку присяжних
  4. Про надання в оренду нежитлового приміщення редакції районної газети «Колос» загальною площею – 228,9 кв.м.
  5. Про затвердження Програми приватизації обєктів спільної власності територіальних громад сіл та селищ Старосинявського району на 2018-2020 роки.
  6. Різне.
  7. rayrada 15032019