16 Червня 2019

Результати конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті Стара Синява - Залісся // 12 квітня 2019

pereviznik

11 квітня 2019 року, в Старосинявській районній державній адміністрації відбувся конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах, що не виходять за межі району, по маршруту: Стара Синява – Залісся, рейс № 1515.

Засідання відкрила голова конкурсного комітету, перший заступник голови райдержадміністрації Н. Вікарська, яка ознайомила присутніх з порядком денним, а також повідомила про те, що на конкурс пакет документів подав лише один перевізник-претендент ПП «Транс-Алекс».

В. Ковтун - заступник голови конкурсного комітету наголосив, що конкурс проходить відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», відповідно якої перевізник ПП «Транс-Алекс» надав повний пакет документів.

Членами конкурсного комітету було проведено вивчення документів на відповідність їх до переліку, визначеного Постановою КМУ № 1081.

Окрім того, на засіданні відбулося відкриття пакету документів з позначкою №2.

За результатами розгляду наданих документів члени конкурсного комітету прийняли одноголосне рішення укласти договір між перевізником та організатором перевезень на здійснення перевезень за маршрутом: Стара Синява – Залісся.

Начальник відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури адміністрації