16 Червня 2019

На порядку денному: покращення стану дорожньої інфраструктури // 12 квітня 2019

Голова Старосинявської райдержадміністрації Василь Франчук взяв участь у робочій зустрічі щодо питань ремонту автомобільних доріг, яку проводив голова Старокостянтинівської райдержадміністрації Сергій Фесун.

Також у нараді прийняли участь директор ВАТ "Старокостянтинівський спецкар'єр" Володимир Романюк, виконавчий директор ТОВ "СОЮЗ ТРАНС ЛАЙН" Сергій Олійник та директор ТОВ "ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ" Максим Тетерчук.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань, серед яких і питання ремонту автомобільної дороги Ладиги – Пасічна протяжністю 4 км. Наразі на Старосинявщині уже розпочато підготовчі роботи з ремонту (обрізка порослі, прибирання ґрунту).

Також розглянуто питання постачання продукції ВАТ "Старокостянтинівський спецкар'єр" для ремонту автодороги Ладиги – Адампіль.

За результатами робочої зустрічі розроблено план спільних дій щодо покращення стану дорожньої інфраструктури Старосинявського та Старокостянтинівського районів.