16 Червня 2019

Ремонт "проблемної" ділянки дороги // 15 квітня 2019

Поганий стан дороги Адампіль-Харківці, відомий усім. Особливо, де разом із снігом зникає й дорожнє покриття, а ями та вирви, якими «всипана» дорога, добивають автомобілі, як наслідок - спричинення проблем із сполученням між населеними пунктами у сільській місцевості, можливість виникнення аварійних ситуацій.

Для вирішення даного питання було ініційовано спільний виїзд голови райдержадміністрації Франчука Василя Володимировича, першого заступника голови райдержадміністрації Вікарської Надії Миколаївни, селищного голови Здебського Віталія Едуардовича, керівника ТОВ «Елеватор Буд Інвест» Тетерчука Максима Анатолійовича, а також запрошено директора ДП «Служба місцевих автодоріг» Дуда Сергія та спеціалістів галузі.

IMG 2589

Даний виїзд присвячений безпосередньому огляду проблемних ділянок, обговоренню конкретних термінів ремонтів та фінансовому забезпеченню запланованих робіт.

IMG 2601

Зустріч відбулася на ділянці відрізку Адампіль – Пасічна (Старосинявський район) – Ладиги (Старокостантинівський район), де запланований ремонт у 2019 році, до проведення якого, ТОВ «Елеватор Буд Інвест» вже приступило.

IMG 2609

Відділ містобудування, архітектури, будівництва та

з питань житлово-комунального господарства