20 Квітня 2019

Комісія з питань поводження з безхазяйними відходами розглянула питання несанкціонованих сміттєзвалищ на території с. Нова Синявка // 15 квітня 2019

15 квітня 2019 року в Старосинявській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами.

Відкрила засідання перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська.

IMG 7346

На порядку денному членами комісії було розглянуто лист Старосинявської селищної ради від 09.04.2019 р. №658 щодо виявлених несанкціонованих сміттєзвалищ на території Старосинявського району.

До відома присутніх на засіданні було доведено зміст відношення в.о. старости с. Нова Синявка Пилипчук Г.А. про несанкціоноване сміттєзвалище на території старого кар’єру та на березі річки Іква (по вулицях Набережна та Ткацька), що знаходяться на території с. Нова Синявка.

IMG 7350

Комісією прийнято низку рішень, спрямованих на врегулювання зазначеної ситуації та запобігання утворенню несанкціонованих звалищ побутових відходів. Зокрема, було надано протокольне доручення розробити алгоритм дій структурних підрозділів та служб району при виникненні ситуацій, пов’язаних з виявленням безхазяйних відходів.

Відділ містобудування, архітектури, будівництва та

з питань житлово-комунального господарства