23 Травня 2019

Очільники району напередодні свята відвідали ветеранів Другої світової війни // 10 травня 2019

До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі голова райдержадміністрації Василь Франчук та голова районної ради Василь Олійник відвідали учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни за місцем їх проживання.

Зі слів керівників району саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага. На превеликий жаль, вже дуже багато фронтовиків відійшли у вічність. Залишилось їх і в Старосинявському районі зовсім мало.

08052019peremoga

У ході відвідин посадовці поспілкувалися з ветеранами, поцікавилися їхніми проблемами.

Кожному учаснику бойових дій вони вручили, від імені голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового та народного депутата України Олександра Гереги, продуктові набори та привітали з наступаючим святом, побажали добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякували за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності