23 Травня 2019

Віддали шану невідомим солдатам // 10 травня 2019

Традиційно щороку 10 травня жителі селища приходять на могили невідомих солдатів на Христосові, щоби вшанувати пам'ять загиблих.

nevidomuy2019

Так, 10 травня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Балла, селищний голова Віталій Здебський, директор Старосинявського РЕМу Олег Черниш, працівники райдержадміністрації, селищної ради, електромережі, прихожани Української Православної церкви прийшли покласти квіти до могил невідомих солдатів і вшанувати їх пам'ять.

Благочинний Старосинявського району, митрофорний протоієрей УПЦ КП Олег Макаровський провів поминальну літію, у своїй промові висловили щиру вдячність воїнам Другої світової війни, наголошував на найвищих людських цінностях – збереженні життя та усього живого, поваги та взаєморозуміння один до одного, миру та злагоди у спільній справі на розвиток країни, громади.

Зі словами подяки та шани звернувся директор Старосинявського РЕМу Олег Черниш.

Пам'ять загиблих воїнів вшановано хвилиною мовчання.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності