19 Серпня 2019

Відбулася нарада з питань створення сімейних фермерських господарств // 13 травня 2019

IMG 8656

Під керівництвом першого заступника голови Старосинявської районної державної адміністрації Надії Вікарської відбувся семінар-нарада для одноосібних селянських господарств з питань створення сімейних фермерських господарств.

Участь у нараді взяли начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Луценко, начальник управління Держпродспоживслужби в Старосинявському районі Василь Заворотний, менеджер ТОВ «УкрМілкінвест» Наталія Шидей, директор Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Волковинський, керівники та спеціалісти структурних підрозділів районної державної адміністрації, одноосібні селянські господарства району.

Начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іваном Луценко було наголошеного на важливості і актуальності створення сімейних фермерських господарств. Посадовець звернув увагу на Закон України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Начальник управління Держпродспоживслужби в Старосинявському районі ЗаворотнийВасиль Олексійович звернув увагу присутніх на ідентифікацію та реєстрацію сільськогосподарських тварин, а також вимог ветеринарного дослідження великої рогатої худоби.

IMG 8659

Менеджер ТОВ «УкрМілкінвест» Шидей Наталія Петрівна висвітлила діяльність підприємства, фінансову підтримку створення сімейних фермерських господарств молочного напрямку, навела приклади перспективного господарювання в створених сімейних фермерських господарств області.

Про послуги служби зайнятості доповів директор Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Волковинський Сергій Федорович.

Присутні на нараді власники великої рогатої худоби (корів) Старосинявського району активно дискутували та вносили свої пропозиції, адже ці питання для них дуже важливі.

IMG 8665

По завершенню виступів та обговорень перший заступник голови райдержадміністрації Вікарська Надія Миколаївна у своєму заключному слові наголосила на важливості створення сімейних фермерських господарств. Адже дана форма власності дасть можливість отримати офіційний статус сільському населенню, яке працює на своїй землі, легально продавати свою продукцію,  отримати соціальний захист і право на пенсію та приймати участь у державних програмах підтримки сільського господарства. А це, безперечно, позитивно вплине на зростання надходжень до дохідної частини місцевого бюджету і сприятиме створенню нових робочих місць на селі.

Управління агропромислового розвитку