24 Червня 2019

Відбулась щотижнева нарада // 03 червня 2019

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Франчука в понеділок, 03 червня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників, керівників структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, спорту, економіки.

Начальник управління агропромислового розвитку Іван Луценко повідомив, що в м. Києві відбудеться аграрна виставка до якої будуть залучень і працівники аграрного сектору Старосинявщини.

Начальник соціального захисту населення Михайло Косташ доповів про стан надання населенню житлових субсидій та пільг.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату адміністрації Наталія Грицева прозвітувала про підготовку до виборчого процесу.

Начальник управління фінансів Анна Дубова доповіла про проведення моніторингу сплати єдиного соціального внеску та звернула увагу на те, що 136 працівників підприємств району отримують заробітну плату нищу мінімальної. Також вона поінформувала, що станом на 1 червня районний бюджет за власними доходами виконано в 3 рази до призначень на січень-травень.

Перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська наголосила на необхідності створення робочої групи та розробці відповідного плану дій щодо реалізації операції «Урожай» в районі. Надія Миколаївна зауважила, що бесіди з керівниками ФГ необхідно здійснювати особисто з кожним фермером.

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина повідомила, що 6 травня буде здійснюватися перевірка делегованих повноважень окремих структурних підрозділів селищної ради; розповіла про підготовку до спартакіади державних службовців, яка відбудеться 8 травня; та наголосила на необхідності виготовлення службових посвідчень.

61705106 459993914776507 4390871527717863424 n

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

А. Гневуш