24 Червня 2019

Підвищення рівня знань у сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності // 06 червня 2019

Відповідно до розпорядження голови  ОДА «Про навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області у 2019 році» фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області з метою підвищення рівня знань у сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 06 червня 2019 року було проведено навчання з виконуючими обов’язки старост сіл селищної ради, відповідальними за роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення при селищній раді.