23 Вересня 2019

Старосинявська команда прийняла участь в обласній спартакіаді з видів спорту серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування // 10 червня 2019

IMG 1086

Пропаганда здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

IMG 1130

Так, 08 червня 2019 року на центральному стадіоні обласного центру зібралися команди службовців з усіх куточків області для участі в урочистій церемонії відкриття обласного етапу щорічної Спартакіади державних службовців. Цьогоріч завдяки ініціативі облдержадміністрації, яка звернулася до Мінмолодьспорту з відповідною пропозицією, до змагань долучились також представники органів місцевого самоврядування та команди міст обласного значення.

IMG 1129

Після представлення суддівської колегії змагань учасники вирушили на відповідні локації.

Вже традиційно учасники продемонстрували свою силу, витримку та розум у п’яти видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Та не лише задля перемоги долучаються до спартакіади учасники. Вони також хочуть гарно провести час, відпочити морально та краще пізнати своїх колег.

Активну участь у заході прийняла і команда з Старосинявського району. Команда складалась з представників різних структурних підрозділів райдержадніністрації та селищної ради. Всього 14 чол. Грали у настільний теніс, волейбол, шашки та шахи.

IMG 1102

Волейбольна команда

voleybol2019

IMG 1087

Команда гравців в настільний теніс

IMG-0a6469be2dehhjhk5672a9ce16c600f274914-V

sparta 6

Команда гравців в шашки

sparta 4

sparta 5

Команда гравців в шахи

sparta 1

До змагань учасники готувалися наполегливо та заздалегідь. І є чим пишатись, адже одну срібну нагороду команда все ж здобула. На високому рівні зіграв та взяв друге місце з шашок Скригунець Петро Михайлович.

sparta 2

Скригунець Петро Михайлович - призер з шашок