24 Червня 2019

Відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії насильству в сім’ї // 10 червня 2019

7 червня 2019 року відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії насильству в сім’ї. На засіданні обговорювались питання :

- про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі;

- про проведення кампанії «Уважні батьки», яку проводять Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація, «Український фонд «Благополуччя дітей».

По першому питанні наголошувалось про необхідність тісної взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, оскільки в районі час від часу виникають ситуації по насильству. Необхідно своєчасно виявляти факти вчинення насильства та реагувати на них, захищати життєво важливі інтереси постраждалих осіб, запобігати виникненню повторних випадків насильства та насильства над дітьми.

Кампанія «Уважні батьки» розроблена з метою усунення зваблення дітей у мережі Інтернет, і звертає увагу батьків та осіб, які їх замінюють, на актуальність питання захисту молоді від загроз онлайн. По даному питанні заслухали заступника начальника УСЗН Полюляк Т.В., яка наголосила ,що під час літніх канікул загроза випадків спокушання в мережі зростає і саме батькам належить ключова роль у захисті дітей від загроз онлайн. Адже маніпулятори зазвичай обирають своїми цілями дітей, які потребують уваги, схвалення, та тих, які залишились сам на сам з мережею Інтернет. Тому, необхідно активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків щодо вивчення даної проблеми, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.