20 Листопада 2019

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ // 04 липня 2019

4-Den-Natsiona

З нагоди дня Національної поліції України прийміть найщиріші вітання!

Ваша служба вимагає багатьох якостей – практичного досвіду, знань в різних галузях, а також уміння прийняти єдино вірне рішення в найскладніших ситуаціях. Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю бути на крок вперед будь-якого злочинця. Відмінної вам інтуїції та високого професіоналізму для успішної діяльності, великих можливостей та щирої любові серця для повноцінного щасливого життя.

У День Вашого свята щиро зичу Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу.

Міцного здоров’я, родинного затишку і тепла Вам та Вашим близьким!

З повагою, голова адміністрації                                               В. Франчук