27 Лютого 2020
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!

EducationUA 2019 - безкоштовний соціальний проект матеріальної допомоги для студентів // 05 липня 2019

   images-440x247EducationUA 2019 – це особиста ініціатива двох українських малих підприємств, що мають за мету створювати та кожним разом нарощувати розміри призового фонду, кількість грантодавців та студентів-учасників. Соціальна програма допомоги українським студентам триває з 22 квітня по 31 липня 2019 року. Наш соціальний проект EducationUA 2019 орієнтований на проведення відкритого конкурсу, за умови якого буде обрано двох студентів – переможців, що отримують Гранти в розмірі 10 000 грн. на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі в конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропоновах тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

    Офіційними спонсорами та організаторами програми виступають компанія Ladyspace та SMMdriver. З деталями проведення конкурсу та темами аналітичних робіт можна ознайомитись на сторінках сайтів кожного з грантодавців:

 https://ladyspace.com.ua/educationua

 https://smmdriver.com/educationua

     Якщо виникли додаткові запитання, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв'язку:

    Електронная пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном: +380631016042 с 10 до 18, щоденно.

    Ми вже підготували для Вас анонс нашої програми, він знаходиться за

посиланням  https://docs.qooqle.eom/document/d/1 bBbSwct s9uxY2n3UfbhFysFVhtBEUqHfuh viVJ08q /edit?usp=sharinq