13 Грудня 2019

Керівництво райдержадміністрації завітали в ФГ «Гоменюка С.М.» // 05 серпня 2019

05 серпня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська та заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина з робочим візитом відвідали в ФГ «Гоменюка С.М.» с. Пилява, де провели зустріч із директором фермерського господарства Гуменюком Сергієм Максимовичем.

ttrwb 5

З метою здійснення заходів щодо легальної зайнятості населення, реалізації гарантій в оплаті праці та недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, присутніми було обговорено питання оформлення трудових відносин з працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплати праці, ведення бухгалтерського обліку.

Під час зустрічі директор ФГ «Гоменюка С.М.» Сергій Гоменюк провів оглядову екскурсію по зернотоку. Він розповів, що у господарстві завершено збирання озимої пшениці на площі 23 га, намолочено 172 тонни зерна при середній урожайності 75 ц/га, на даний час проводиться доробка цієї культури. Для збору зернових залучено власну зернозбиральну техніку. Комбайнери та механізатори мають великий досвід роботи.

ttrwb 1

На завершення робочої поїздки посадовці побажали Сергію Максимовичу розширення агровиробництва та подякували за нелегку працю у сільському господарстві.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності