22 Серпня 2019

ОГОЛОШЕННЯ

19 вересня  2019 року за адресою: смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 8 відбудуться установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради при Старосинявській районній державній адміністрації.

Початок зборів о 10.00. При собі мати документ, що засвідчує особу (паспорт).

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Старосинявській районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 05 серпня 2019 року №118/2019-р:

Громадська рада при Старосинявській районній державній адміністрації як тимчасовий консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Старосинявської районної державної адміністрації від 07 серпня 2017 року № 143/2017-р «Про затвердження Положення про громадську раду при Старосинявській районній державній адміністрації»  для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники гро­мадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, про­фесійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути грома­дянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу Громадської ради – два роки.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах з 06 серпня до 20 серпня включно (крім вихідних та святкових днів) необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій.
  2. 2. Витяг зі статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку (не більше двох аркушів формату А 4).
  3. Інформація про результати діяльності інституту громадянського су­спільства протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).
  4. Рішення (витяг з протоколу), прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установ­чих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.
  5. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадян­ського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер мобільного телефону.
  6. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Зразок заяви та необхідних документів для участі в установчих зборах: ЗАВАНТАЖИТИ

Документи в друкованому вигляді, оформлені відповідно до зразків, подаються одним пакетом та приймаються ініціативною групою з 06 серпня до 20 серпня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 16.00 (12.00-13.00 – перерва на обід) за адресою: смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 8, каб. 210.

Телефон для довідок: (03850) 2-13-65

Ініціативна група з підготовки установчих зборів щодо
формування Громадської ради при Старосинявській
районній державній адміністрації