28 Лютого 2021
ic_home Добавить в избранное ic_map

Міноборони дає старт енергосервісу для підвищення енергоефективності своїх об’єктів

07.08.2019

Міністерство оборони України затвердило наказ щодо проведення закупівель енергосервісу для підвищення енергоефективності 6 об’єктів військових містечок.

До переліку об’єктів входять будівлі:

-       військового містечка №113 у Києві;

-       військового містечка № 6 у смт Городок на Житомирщині.

Впровадження ЕСКО-механізму дозволить за рахунок приватних інвестицій:

-       провести необхідні заходи з енергоефективності;

-       модернізувати обладнання;

-       зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів;

-       заощадити значні кошти бюджету, що витрачаються на комунальні послуги та енергоносії.

Найближчим часом очікується оголошення ЕСКО-тендерів у Системі електронних публічних закупівель «PROZORRO» ( https://prozorro.gov.ua).

Нагадуємо, що Міноборони працює над енергосервісом у тісній співпраці із Держенергоефективності у рамках Меморандуму про партнерство, укладеного у 2018 році.

Управління комунікації

та звязків з громадськістю