06 Грудня 2019

Робочий візит першого заступника у ФГ Новосинявське» // 07 серпня 2019

6 серпня поточного року перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська разом з начальником управління агропромислового розвитку Іваном Луценком та начальником ДПІ Старосинявської державної податкової інспекції Старокостянтинівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Галиною Гук у рамках робочого виїзду відвідали ФГ «Новосинявське», яке розташоване в селі Нова Синявка. Під час візиту очільники району зустрілися з керівником господарства Сергієм Кравчуком, який ознайомив із станом справ агроформування та перспективами його розвитку.

IMG-4e444a40b5cac16232bcc2b4c087ecb7-V

Насамперед він ознайомив з технічним арсеналом господарства, який приємно вражає набором сучасної сільгосптехніки. Сергій Іванович зазначив, що першочергове значення він надає сучасним високотехнічним ґрунтообробним агрегатам та сівалкам. Уже надійно перевірені в роботі сівалки фірми «KUHN». Також недавно господарство придбало сучасні високоефективні трактори «CASE» та «JOHN DEERE». А сьогодні господарство придбало потужного восьмикорпусного оборотного плуга фірми «Lemken», який дасть змогу якісно готувати грунт під посів сільськогосподарських культур.

IMG-682ec6480191b2c0e5f7f7821e46a9e1-V

Далі Сергій Іванович ознайомив присутніх з ходом проведення жнив та станом вегетації пізніх агрокультур. Зокрема побували на полях господарства де проходить жнивна кампанія та на площах кукурудзи і соняшнику. Також присутні поцікавилися у керівника про фінансовий стан господарства, орендною платою, структурою посівних площ та рівнем виплати заробітної плати.

IMG-d47b0ec09ae92135ff9aee68a8ffc38f-V

Фермерське господарство «Новосинявське» засноване у 2015 році, основним видом діяльності є вирощування зернових та технічних культур. Господарство є яскравим прикладом того як треба господарювати в умовах складної економічної ситуації. Загалом сільськогосподарське підприємство орендує 420 га землі. Під урожай 2019 року було посіяно 100 га озимини, з яких 100 га озимої пшениці. Площа посіву ярих культур складає 320 га, з яких 150 га кукурудза, 140 га соняшник та 30 га соя. Сьогодні в господарстві задіяні 13 чоловік, середня заробітна плата одного штатного працівника за січень-липень поточного року склала 6500,00 грн. За 2018 рік сплачено податків на суму 1 500 тис. грн. Також у Сергія Івановича налагоджена співпраця з селищною радою, завдяки угоді соціального партнерства ФГ «Новосинявське» надає допомогу у ремонті доріг села, підтримує місцеву амбулаторію сільської медицини та є меценатом святкових заходів у селі Нова Синявка.

IMG-db8bd1b8467135c7ec772d3e9861a7e5-V

Управління агропромислового розвитку