13 Грудня 2019

Відбулася щотижнева оперативна нарада // 12 серпня 2019

12.08.2019 op

12 серпня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська провела оперативну нараду із заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату, начальниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуто питання виконання завдань за минулий тиждень, питання про стан забезпечення життєдіяльності населення району, про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності. Також під час наради було обговорено: нещодавній візит інспектора з якості та технічного нагляду з виконання дорожніх робіт Михайла Літовчука, реформи в соціальні сфері та кадрові питання та виконавчу дисципліну в райдержадміністрації.

Особливу увагу Надія Миколаївна звернула на підхід до організації та участі в заходах до Дня незалежності України.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності