17 Вересня 2019

Відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів // 06 вересня 2019

06 вересня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Надії Вікарської, відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів.

06092019ato

На порядок денний було винесено одне питання:

-про розгляд пакету документів, розрахунок та затвердження суми грошової компенсації для придбання житла Тукалу Михайлу Сергійовичу, учаснику антитерористичної операції, інваліду ІІ групи.

Після належної перевірки усіх документів, обговорення та здійснення розрахунків комісією, відповідно до «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів № 719 від 19.10.2016 року «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» було прийнято одностайне рішення затвердити суму грошової компенсації на придбання житла Тукалу Михайлу Сергійовичу в розмірі 845558 грн 44 коп, яка йому буде виплачена при надходженні субвенцій.

Старосинявська РДА