17 Вересня 2019

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ // 09 вересня 2019

09 вересня 2019 року у першій половинні дня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Вікарської Надії Миколаївни відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

narada09092019 1

На порядку денному розглядалися актуальні питання, які стосуються сфери життєдіяльності району, підведено підсумки роботи за минулий місяць та обговорено основні завдання на вересень місяць.

Надія Миколаївна розпочала засідання зі слів подяки до начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Івана Луценка, адже управління достойно представило Старосинявський район на аграрній виставці «Агро-Поділля – 2019», яка відбулася 07 вересня у місті Хмельницькому. Також з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, присутні привітали старшого майстра Старосинявської філії ПАТ «Хмельницькгаз» Олександра Іванова.

narada09092019 2

Далі було заслухано інформації окремих керівників щодо виконання доручень даних на попередній нараді, а також питання готовності до опалювального сезону 2019-2020 рр.

Старший майстер Старосинявської філії ПАТ «Хмельницькгаз» Олександр Іванов повідомив присутнім про проблеми, які виникають у підготовці до опалювального сезону, зокрема наголосив на проблемах встановлення модемів обліку газу в закладах охорони здоров’я та освіти району та перевірці вентиляційних каналів у багатоповерхових будинках. Також Олександр Григорович більш детально розповів про державну програму «Газовий запас», згідно якої кожен громадянин може придбати газ на зимовий період за літньою ціною.

Начальник філії «Старосинявський райавтодор» Микола Мартинюк ознайомив присутніх із станом дорожнього покриття в районі та ремонтними роботами, які проводяться на даний час.

Про стан справ в районі в рамках цивільного захисту доповів начальник районного сектору головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Мирослав Явдощук.

Начальник цеху телекомунікаційних послуг № 8 Хмельницької філії ВАТ «Укртелеком» Юрій Подзігун, зазначив, що попри те що на даний час в його установі працює лише 8 працівників, робота здійснюється згідно графіку.

В ході засідання Надія Миколаївна повідомила присутнім про введення у вересні місяці в експлуатацію амбулаторії сімейної медицини в с. Пилява та наголосила на необхідності ремонту дорожнього покриття до амбулаторії.

Також піднімались не менш важливі питання, а саме:

-щодо проведення заходів з недопущення африканської чуми свиней;

-щодо наповнення районного бюджету;

- про стан погашення податкового боргу;

- щодо поновлення договорів оренди земель водного фонду,

- та інш.

За підсумками наради надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації для вирішення існуючих проблемних питань.

Старосинявська РДА