17 Вересня 2019

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України // 08 вересня 2019

Шановні газовики!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію газовика.

Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього народногосподарського комплексу була б неможлива.

Бажаю всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.

Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

З повагою,

Перший заступник голови