17 Вересня 2019

Виставка «Агро-Поділля 2019» // 10 вересня 2019

7 вересня 2019 року делегація Старосинявщини на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Надією Вікарською та головою районної ради Василем Олійником прийняла участь у 32-й обласній сільськогосподарській виставці – ярмарці «Агро-Поділля 2019», яка проводилась у м. Хмельницькому на території торгівельно-сервісного центру «Поділля» .

IMG-8b931f589039610f7e0147b51e5ce61b-V

Обласну виставку урочисто відкрили керівники області: Кальніченко В.І. – т.в.о. голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Загородний М.В. – голова Хмельницької обласної ради,секретар Хмельницької міської ради – Кривак М.М., директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації – Омелянюк О.Т. Підводячи підсумки проведення комплексу сільськогосподарських робіт посадовцями нагороджено кращих працівників підприємств агропромислового комплексу області. Розпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Сергійовича Симчишина за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва Хмельниччини та з нагоди проведення 32 –ї обласної сільськогосподарської виставки «Агро-Поділля 2019» Почесною грамотою та з врученням цінного подарунка нагороджено нашого земляка Матусевича Олександра Олексійовича – комбайнера ДП «ДГ «Пасічна» с.Пасічна.

IMG-1e60f1caac795a712eea7f064f254f6e-VIMG-6771516ea5b6ed5d1a25959fb3f86375-V

На виставці проводилась демонстрація провідної вітчизняної та зарубіжних виробників сільськогосподарської техніки та обладнання. В широкому асортименті гостям та жителям міста була представлена промислова та продовольча продукція, продукція бджільництва, промислової та харчової промисловості , дрібні свійські тварини, органічне виробництво засобів захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців та багато іншого. Власні вироби декоративно-прикладного мистецтва представила від Старосинявського району майстриня Макаровська М.М. На виставці – ярмарку на товар можна було не тільки подивитися , але і придбати , покоштувати різноманітну сільськогосподарську продукцію безкоштовно та за ціною від товаровиробника.

20190907 100710

20190907 114954r

Управління агропромислового розвитку Старосинявської райдержадміністрації дякує агроформуванням та підприємствам району, які прийняли активну участь в облаштуванні виставкової експозиції, а саме: СФГ «Поділля» (керівник Ковальчук О.В.), СФГ «Вікторія» (керівник Голомах О.А.), ПП «М-Агро-Макс» (керівник Миколаєць О.Д.), ФГ «Миколайця О.Д.» (керівник Миколаєць О.Д.), ПП «Сьомаківське» (керівник Сташко В.М.), СГК «Воля» (керівник Процюк В.В.), ФГ «Новосинявське» (керівник Кравчук С.І.), АП НВП «Візит» (керівник Юрчишин М.В.), ДП ДГ «Пасічна» (керівник Хитрик М.О.), ТОВ «Агроінвестзерно » (керівник Гоменюк Л.І.), ТОВ «Хмільницьке» (керівник Рижук В.В.), ПСП «Обрій» (керівник Крот О.І.),  ФГ «Велес-Агро М» (керівник Загородній С.М.), філії «Південний буг» ТОВ СП «Нібулон» (керівник Кобченко О.В.), ПП «Плай О.В.» (керівник Антонишин В.В.), Старосинявському відділенню № 5 ТОВ «Поділля Агропродукт» (керівник Марценюк Р.Р.), ТОВ «Елеватор Буд Інвест» (керівник Тетерчук М.А.), ПАТ «Хмельницькрибгосп» (керівник Сладковський І.В.), Пасічницькому колективному підприємству (керівник Паламарчук П.С.), ФГ «Гринчука А.В.» (керівник Гринчук А.В.), ФГ «Міраж-М» (керівник Яцишина Г.І.), ПП «Григор О.О.» (керівник Григор О.О.), а також Старосинявській селищній раді (селищний голова Здебський В.Е.) та її структурним підрозділам зокрема відділу освіти, молоді, спорту та культури (керівник Пузирук О.М.), будинку творчості (керівник Стасюк Н.П.) та відділу культури (керівник Німець Б.П.), ТОВ ТД «Хмельницькхліб» (керівник Романенко В.М.), Регіональному Благодійному Фонду «Разом з Кернел» (керівник Романенко О.В.).

Бажаємо Вам міцного здоров’я  та успіхів у Вашій нелегкій праці!

Управління агропромислового розвитку

Старосинявської райдержадміністрації