19 Жовтня 2019

Заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики // 07 жовтня 2019

04 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, голова районної ради Василь Олійник, заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики.

Щирими та гарними словами керівники району привітали всіх присутніх в залі.

04102019hds

Зокрема у своєму виступі Надія Миколаївна зазначила:«Вдячні Вам за вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте дітям. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов...».

04102019op

Із нагоди Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики спільними Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено:

БАЛЛУ

Ольгу Миколаївну

викладача Старосинявської дитячої музичної школи

БЕСЕДУ

Тетяну Сергіївну

педагога – організатора Новосинявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ДЕНИСЕНКО

Наталію Миколаївну

вчителя географії Дашковецького навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад»

ЖАРУН

Світлану Степанівну

викладача Пасічнянської дитячої музичної школи

КРУГЛЮК

Надію Петрівну

вчителя початкових класів філії Старосинявського навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, гімназія» ім. О. Романенка – Заставецька ЗОШ І-ІІ ст.

ОСАДЧУК

Олесю Степанівну

вчителя математики Новосинявської «Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів»

РУСОГО

Ігоря Петровича

вчителя історії Пасічнянського навчально - виховного комплексу, «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів,технологічний ліцей»

ШИЯН

Олександру Олександрівну

Поміж відзначень лунали вокальні та втішили зір хореографічні композиції презентовані освітянам аматорами сцени краю.

04102919ov

Головний спеціаліст