19 Жовтня 2019

На порядку денному: підготовка до осінньо-зимовий період 2019/2020 року // 07 жовтня 2019

Сьогодні, 07 жовтня 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська провела щотижневу нараду, у якій взяли участь керівники установ та організацій району, управлінь та відділів райдержадміністрації.

07102019oper 2

Восени важливо провести гарну підготовку до зимового періоду. Тому, під час щотижневої оперативної наради особливу увагу було приділено обговоренню питання готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Старосинявського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

По даному питанню було вислухано інформації: начальника філії «Старосинявський райавтодор» Миколи Мартинюка, старшого майстра Старосинявської філії ПАТ «Хмельницькгаз» Олександра Іванова, директора Старосинявського РЕМ АТ "Хмельницькобленерго" Олега Черниша, керівника Старосинявського районного сектору ГУДСУНС у Хмельницькій області Мирослава Явдощука.

На нараді також прозвучали і інші актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, економіки, інфраструктури та роботи податкової та казначейської служб.

07102019oper 1

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. За підсумками проведеної наради перший заступник голови райдержадміністрації дала ряд рекомендацій та доручень.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності