19 Жовтня 2019

Привітання першого заступника голови райдержадміністрації Надії Вікарської та голови районної ради Василя Олійника з нагоди професійного свята // 09 жовтня 2019

Шановні працівники поштового зв'язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!

Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям.

Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.

Висловлюємо щиру подяку за вашу роботу.

Бажаємо всім поштовикам щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці.

З повагою,

Перший заступник голови