19 Жовтня 2019

Працівників поштового зв’язку привітали з професійним святом // 09 жовтня 2019

09 жовтня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська та заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина привітали з професійним святом людей, чия праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями – працівників пошти.

yana091019

Надія Миколаївна подякувала присутнім за сумлінну працю і відданість професії, побажала міцного здоров’я, благополуччя і щасливих років життя.

091019yan66a1 965

yana09101998

За високий професіоналізм, сумлінне і добросовісне виконання своїх професійних обов’язків та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня пошти спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради було нагороджено оператора поштового зв’язку центрального відділення поштового звязку Стара Синява Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта» - Подзігун Яну Олександрівну.

091019gramota - iiii

Головний спеціаліст