19 Жовтня 2019

На порядку денному: житло особі позбавленій батьківського піклування // 09 жовтня 2019

09.10.2019 року відбулося засідання районної комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, відповідно до розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації № 670/2019-р від 11.09.2019р. «Про перерозподіл обсягу субвенції на 2019 рік» на Старосинявський район виділено 353524 грн., тобто на 1 дитину.

IMG 3553

Комісія прийняла рішення про зарахування на спецрахунок та виплату грошової компенсації на придбання житла, як такому що потребує житла та перебуває на квартирному обліку за місцем проживання:

- Удоту Ігору Петровичу (особі позбавленій батьківського піклування),

відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року (із змінами) « Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

IMG 3565