17 Листопада 2019

Урочистості до Дня працівника соціальної сфери // 01 листопада 2019

«Життя людини до тих пір має цінність,

поки людина може допомагати іншим»

Іван Франко

День працівника соціальної сфери у нашій державі відзначається щорічно у першу неділю листопада. З цієї нагоди заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина, голова районної ради Василь Олійник, заступник селищного голови Світлана Лакуста взяли участь в урочистостях, які відбулися у районному будинку культури.

IMG 4325

На урочистості зібралися представники органів соціального захисту населення: фахівці управління соціального захисту населення Старосинявської райдержадміністрації, відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, відділу надання соціальних послуг Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, Новосинявського будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Старосинявського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради, Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Надія", служби у справах дітей Старосинявської райдержадміністрації, ветерани соціального захисту.

Відзначення свята є свідченням високої оцінки ролі тисяч працівників, які щоденно опікуються забезпеченням гарантій соціального захисту та страхувань, нарахуванням та виплатами пенсій, медико-соціальною реабілітацією, вирішенням проблем зайнятості та організації оплати праці, трудових відносин тощо.

01.11.2019 zoz1

У своїх вітальних промовах керівництво району відзначило важливу роль соціальних працівників, які щоденно опікуються пенсіонерами та людьми похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, дітей-сиріт, про родини з низькими статками, безробітних та інші соціально вразливі верстви населення, допомагаючи їм долати життєві труднощі, вірити в свої сили, знаходити вихід зі скрутного становища.

За сумлінну працю, професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди професійного свята кращих представників системи соціального захисту населення було нагороджено Грамотами та Подяками.

01.11.2019 zoz3

Почесною грамотою Хмельницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України нагороджено:

КОЗЛИКА

Олександра Віталійовича

головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації

Спільними Почесними грамотами Старосинявської районної державної адміністрації та Старосинявської районної ради нагороджено:

ГЕРАСИМЕНКО

Наталію Михайлівну

головного спеціаліста відділу обробки документів управління соціального захисту населення райдержадміністрації

КАЧУР

Ірину Петрівну

Головного спеціаліста - інформатора відділу прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації

КОНДРАТЮК

Інну Іванівну

Головного спеціаліста відділу обробки документів управління соціального захисту населення райдержадміністрації

ЛУЖНЯК

Оксану Михайлівну

Завідувача відділенням соціальної допомоги вдома Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ПЕТРУК

Ольгу Володимирівну

Молодшу медичну сестру палатну Новосинявського будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

РИКУНА

Володимира Михайловича

Заступника директора - начальника відділу надання соціальних послуг Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Захід пройшов у теплій атмосфері, сповнений несподіванками та сюрпризами для «винуватців» цієї події. Зокрема присутніх порадував показ слайдів з підбіркою фото-світлин працівників соціальної сфери у святковій та буденній атмосфері.

01.11.2019 zoz2

Працівники відділу культури душевними піснями забезпечували святковий настрій і атмосферу свята.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності