17 Листопада 2019

В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада // 04 листопада 2019

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Надії Вікарської в понеділок, 04 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Перший заступник голови райдержадміністрації заслухала інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

IMG 4424

Основну увагу Надія Миколаївна зосередила на основних показниках бюджету району, стані податкової заборгованості, ремонті доріг, роботі перевізників громадського транспорту, видачі субсидії, соціального забезпечення, здачі архівних справ структурними підрозділами.

А також розглянули організаційні аспекти підготовки та проведення в районні заходів з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства.

По завершенню апаратної наради було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

Головний спеціаліст

з питань інформаційної діяльності