17 Листопада 2019

Відбулось чергове засідання комісії по призначенню субсидій та соціальної допомоги // 06 листопада 2019

06.11.2017 subsudia 1

06 листопада 2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Ліщишиної відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню у виняткових випадках, включення інформації про громадян до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків за фактичним місцем проживання та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

06.11.2017 subsudia 2

За призначенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам подано 7 заяви.

За призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям звернулось 14 осіб.

Подано 150 заяв щодо призначення субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги.

Таким чином на комісії було розглянуто 171 справу, з яких 168 отримало позитивні та 3 негативні рішення.

06.11.2017 subsudia 3

Зазначимо, що рішення комісії прийняті виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім'ї, на підставі наданих заявниками підтверджуючих документів згідно акту обстеження матеріально-побутових умов проживання складеного державним соціальним інспектором та відповідно до вимог чинного законодавства.