17 Листопада 2019

На порядку денному: питання захисту прав дитини // 06 листопада 2019

06.11.2017 ditu 1

06 листопада 2019 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Старосинявської районної державної адміністрації, яке провела заступник голови адміністрації Оксана Володимирівна Ліщишина.

06.11.2017 ditu 2

На порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини було винесено 5 питань: про надання дозволу органу опіки та піклування на укладання та підписання договору купівлі-продажу квартири, частина якої належить неповнолітній дитині, за згодою його батьків; про призначення опіки над малолітньою дитиною, яка набула статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку із смертю матері та позбавленням батька батьківських прав; про неналежне виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно двох малолітніх дітей та інші питання, що стосуються захистужитлових та майнових прав дітей.

06.11.2017 ditu 3

Працівниками служби у справах дітей з усіх питань порядку денного підготовлено відповідний пакет документів. Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті. По закінченню обговорення по кожному питанню винесено рішення та надано рекомендації та висновки.

Служба у справах дітей