17 Листопада 2019

На порядку денному: накладання карантинних обмежень по сказу // 08 листопада 2019

07.11.2019 dnpk2

07 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Надії Вікарської відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській районній державні адміністрації. На порядку денному засідання було розглянуто 2 питання:

1.«Про накладання карантинних обмежень по сказу на с. Ілятка»

2.«Про відкриття ліцензійного полювання на парнокопитних тварин в урочищах «Чарівська дача», «Щербані»».

Розглядаючи перше питання порядку денного засідання заслухали інформацію голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській райдержадміністрації Надії Вікарської про виникнення захворювання сказом телички, віком 10 міс., рижо-рябої масті в дворі жительки с. Ілятка (протокол випробувань № 0045256 п.м./19 від 06.11.2019 р.).

Відповідно до пункту 1 ст. 44 Закону України "Про ветеринарну медицину", комісія ДНПК вирішила:

1.Накласти карантинні обмеження по сказу телички на с. Ілятка з 07.11.2019 року.

2.Визнати загрозливою зоною угіддя та населені пункти прилеглі до с. Ілятка в радіусі 10 кілометрів - села Старосинявського району: Чехи, Щербані, Сьомаки, Буглаї, Дашківці, хутір Дашковецький, Красносілка, Іванківці, Заставці, Уласово-Русанівка, СтараСинява, Паплинці, Йосипівка, Подоляни, Залісся, Нова Синявка.

- села Летичівського району: Свічна, Новокостянтинів, Кудинка, Попівці, Рожни, Юрченки.

- села Хмільницького району Вінницької області: Куманівці, Крупин, Березна, Чудинівці, Думенки, Гули.

3.Затвердити план основних заходів по ліквідації вогнища сказу.

07.11.2019 dnpk1

По другому питанню заслухали інформацію голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській райдержадміністрації Надії Вікарської про подання заяви на розгляд ДНПК при Старосинявській РДА голови президії ради Старосинявської РО УТМР Валерія Остапця про відкриття ліцензійного полювання на парнокопитних тварин в урочищах «Чарівська дача», «Щербані».

Розглянувши дане питання, враховуючи законодавство, комісія ДНПК вирішила:

Заборонити відкриття ліцензійного полювання на парнокопитних тварин в урочищах «Чарівська дача», «Щербані» до зняття карантинних обмежень по сказу з с. Ілятка, відповідно до Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин» пункту 3.7. в звязку з тим, що урочища «Чарівська дача», «Щербані» визнані загрозливою зоною до с. Ілятка в радіусі 10 кілометрів.

Старосинявська РДА