17 Листопада 2019

Відкриття відремонтованого відрізку автомобільної дороги місцевого значення // 08 листопада 2019

08 листопада 2019 року відбулося відкриття відремонтованого відрізку автомобільної дороги місцевого значення Стара Синява-Травневе.

IMG 4527

На честь відкриття влаштували масовий велопробіг, у якому взяли участь близько 25 велосипедистів.

На урочистість завітали: директор Хмельницької обласної державної адміністрації ДП "Служба місцевих автодоріг" Сергій Дуда, головний інженер ДП «Хмельницький облавтодор» Володимир Гурман, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, голова районної ради Василь Олійник, селищний голова Віталій Здебський, начальник філії «Старокостянтинівський райавтодор» Микола Леськов, начальник філії «Старосинявський райавтодор» Микола Мартинюк, начальник Старосинявського відділення поліції Старкоостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь, інші керівники установ та організацій району.

IMG 4538  IMG 4545

За українськими традиціями, шанованих гостей зустрічали піснею «Многая літа» та запашним короваєм на вишитому рушникові, який з рук працівниць будинку культури прийняли директор Хмельницької обласної державної адміністрації ДП "Служба місцевих автодоріг" Сергій Дуда та головний інженер ДП «Хмельницький облавтодор» Володимир Гурман.

IMG 4551

В ході урочистостей посадовці перерізали символічну стрічку в ознаменування відкриття повноцінного руху на відремонтованій ділянці автомобільної дороги.

Перед присутніми зі словами вдячності виступили: селищний голова Віталій Здебський, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, голова районної ради Василь Олійник та староста сіл Івки, Мисюрівки, Травневе Володимир Бортник.

IMG 4563  IMG 4581

За будівництво дороги «Стара Синява-Травневе» з км 0+000 по км 2+400 начальнику філії «Старокостянтинівський райавтодор» Миколі Леськову було оголошено подяку від райдержадміністрації та районної ради.

IMG 4601   a19d

Довідково.

Ремонтні роботи були розпочаті в серпні 2019 року. Як і заплановано, було здійснено середній ремонт 2,4 км вищезазначеної автодороги (з км 0+000 по км 2+400) (вул. Горького, Грушевського за нове кладбище), а саме замінено білощебеневе покриття на асфальтобетонне, впорядковано узбіччя, зроблено дорожню розмітку, встановлено дорожні знаки.

Роботи виконувалися за рахунок коштів з державного бюджету.

Вартість об’єкта будівництва 9 млн 797 тис.грн.

Тендер по об’єкту відбувся в травні 2019 року.

Замовником виконання робіт було Державне підприємство «Служба місцевих авто доріг». Ремонтні роботи по об’єкту проводить підрядник Старокостянтинівський райавтодор. Контроль за якістю виконанням робіт здійснював інженер відділу технічного контролю та якості ДП «Служба місцевих авто доріг».

Старосинявська РДА