05 Грудня 2019

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації // 28 листопада 2019

Сьогодні, 28 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Надії Вікарської за участі членів колегії відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

228.11.2019 kolegia1

На порядку денному засідання колегії розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про стан виконання завдань у сфе­рі державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України (Інформація);

2. Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в районі (Інформація);

3. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації за ІІІ квартал 2019 року (Інформація).

228.11.2019 kolegia2

Розглядаючи кожне питання, перший заступник голови районної державної адміністрації та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. З кожного питання прийняті рішення та будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.

Старосинявська РДА