05 Грудня 2019

Відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини // 28 листопада 2019

28 листопада 2019 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Старосинявської районної державної адміністрації, яке провела заступник голови адміністрації Оксана Володимирівна Ліщишина.

На порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини було винесено 8 питань: про надання дозволу органу опіки та піклування на укладання договору дарування житлового будинку неповнолітньому; про визначення місця проживання малолітньої дитини з матір’ю; щодо надання згоди органу опіки та піклування на вчинення дій, необхідних для приватизації (отримання) безоплатно у власність на ім’я малолітніх та неповнолітніх дітей земельних ділянок на території Старосинявської селищної ради Старосинявського району, Хмельницької області; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

IMG 5217 - копия  IMG 5226

Працівниками служби у справах дітей з усіх питань порядку денного підготовлено відповідний пакет документів. Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті. За результатами проведення комісії службою у справах дітей райдержадміністрації підготовлено 7 проектів розпоряджень райдержадміністрації,   надано відповідні рекомендації та висновки.

Служба у справах дітей