05 Грудня 2019

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації та голови районної ради з Днем працівників прокуратури // 01 грудня 2019

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного з вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Громада Старосинявщини, усе суспільство розраховують на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Бажаємо вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.

Миру, добра та злагоди вашим родинам!

З повагою,

Перший заступник голови райдержадміністрації