05 Грудня 2019

Щотижнева робоча нарада // 02 грудня 2019

IMG 5229

02 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Надія Вікарська провела щотижневу робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками установ, організацій району.

Надія Миколаївна ознайомила присутніх з проблемними питаннями, які обговорювались на засіданні Хмельницької облдержадміністрації, серед яких: рівень заробітної плати, заборгованість по фонду соціального страхування, фінансування лікарняних установ.

Під час наради також піднімались питання: щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, щодо соціально-вразливих верств населення, щодо сміттєзвалищ та інш.

За результатами обговорення було дано відповідні доручення керівникам служб та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Старосинявська райдержадміністрація