05 Грудня 2019

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю // 02 грудня 2019

Шановні мешканці Старосинявського району!

3-го грудня українське суспільство та усе людство відзначає Міжнародний день інвалідів. На сьогодні для України проблема захисту людей з особливими пот ребами набуває ще більшого значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави.

В Україні офіційно зареєстровано понад два з половиною мільйони людей, які потребують підтримки. Події останніх років зробили свій страшний відбиток на здоров’ї і добробуті людей, особливо тих, хто має ознаки інвалідності. Тепер до таких категорій додалися учасники антитерористичної операції, цивільні постраждалі, внутрішньо переміщені особи з інвалідністю. Це посилює нашу відповідальність перед громадянами України щодо забезпечення їх правової та соціальної захищеності. Обов’язок держави – створити для людей з інвалідністю справедливе, доступне сьогодення, в якому вони житимуть і творитимуть без будь-яких обмежень і бар’єрів, укоренити у свідомості кожного громадянина України глибоку повагу до людей з інвалідністю та усвідомлення їхніх рівних прав і можливостей.

Практика доводить, що люди з інвалідністю стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, уваги, шани, витримки, мужності, оптимізму, віри, щастя і достатку у ваших оселях.

Дякуємо всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той же час, таким сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя, а їх серця наповнює теплотою і впевненістю у завтрашньому дню.

З повагою,

Перший заступник голови райдержадміністрації