21 Січня 2020

Про скликання тридцять другої чергової сесії Старосинявської районної ради VІІ скликання // 14 січня 2020

СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Стара Синява

08 січня 2020 року                                       №01 /2020-р

Про скликання тридцять другої чергової сесії

Старосинявської районної ради VІІ скликання

Керуючись пунктом 1 частини 6 та частиною 7 статті 55, пунктом 5 та пунктом 9 статті 46, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 27 Регламенту Старосинявської районної ради.

1.Скликати тридцять другу чергову сесію Старосинявської районної ради VІІ скликання з 23 січня 2020 року.

2.Провести пленарне засідання сесії 28 січня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

3.Запропонувати депутатам районної ради розглянути питання:

- про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік;

- про списання простроченої заборгованості за надані бюджетні позики в 2003-2004 рр;

- про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік;

- про Програму соціально-економічного розвитку Старосинявського району на 2020 рік;

- інші питання.

4.На пленарне засідання районної ради запросити першого заступника голови Старосинявської районної державної адміністрації, Старосинявського селищного голову, начальника Старосинявського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури, начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції, начальника управління фінансів райдержадміністрації, керівників політичних партій та громадських організацій району, представників засобів масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                         В. Олійник