27 Вересня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

Запрошуємо на засідання Комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам: БОНДАРА РОМАНА ВІКТОРОВИЧА // 04 лютого 2020

Гр. Бондару Роману Вікторовичу

с. Миколаївка, вул.Грушевського, 29,

Старосинявського району

Хмельницької області

На виконання розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 26.12.2019 року №908/2019-р, запиту Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації від 10.01.2020 №04.2/125 та листа Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області від 09.01.2020 №34/4-98вих-20 Старосинявська районна державна адміністрація запрошує Бондара Романа Вікторовича на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

При собі мати всі документи та матеріали стосовно земельної ділянки водного фонду (кадастровий номер 6824486500:06:015:0001), що розташована за межами с. Миколаївка на території Старосинявського району, а також документи, що посвідчують особу (паспорт, ідентифікаційний код).

Засідання відбудеться 20 лютого 2020 року о 10.00 годин в приміщенні Старосинявської районної державної адміністрації за адресою: смт Стара Синява, вул. І.Франко, 8 (3 поверх, кабінет начальника управління агропромислового розвитку).

Зауважимо, що, згідно із Положенням про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, а саме п. 11 «Матеріали розглядаються в присутності суб’єкта, відносно якого вони надійшли. При відсутності особи (її представника), матеріали можуть бути розглянуті лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення стосовно місця та часу розгляду матеріалів».