26 Вересня 2020
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map

За шкоду, завдану самовільним зайняттям земель, планується збільшити розмір адміністративних штрафів у 5 разів // 13 лютого 2020

alt

Міністерство економіки спільно зі Світовим банком розробили інструмент прозорого моніторингу земель з використанням супутникових зйомок та складання карти сільськогосподарських культур.

Супутниковий моніторинг земель є загально доступним та опублікований на публічній кадастровій карті у вигляді окремого шару. Крім того, передбачається об’єднання бази Державної податкової служби та Держгеокадастру з точки зору прив’язки сплати податків до кадастрового номеру.

За даними Мінекономіки, Держгеокадастр представив проміжні результати налагодження інспекційної діяльності та посилення контролю за охороною земель у межах реалізації стратегії «Кадастр 2.0 Прозорість. Доступність. Інновації». Презентацію даного стратегічного плану можна переглянути у статті Департаменту за посиланням  https://www.apr.adm-km.gov.ua/news/view/466-Plan-ta-%D1%96nstrumenti-perev%D1%96rok-zemlekoristuvannya.

Серед важливих питань на сьогодні є посилення боротьби з несплатою податків, пов’язаних із землекористуванням.

Кабмін виявлятиме тіньові площі під агрокультурами за допомогою супутників, а штрафи за самовільне зайняття земель планують збільшити у 5 разів.

Такі зміни стимулюватимуть користувачів офіційно оформлювати земельні ділянки та сплачувати податки.

Управління агропромислового розвитку 

Старосинявської райдержадміністрації